Medicīnisko ierīču apstrādes dienests
aicina darbā
Sterilizācijas tehnisko darbinieku
Prasības:
vidējā, vidējā speciālā (tehniskā vai medicīniskā) izglītība;
valsts valodas zināšanu atbilstība LR likumdošanai;
precizitāte darba pienākumu veikšanā;
prasme strādāt patstāvīgi un komandā.
Pienākumi:
veikt medicīnisko ierīču (instrumentu un komplektu) tīrīšanu un dezinfekciju, kontroli un kopšanu;
veikt medicīnisko ierīču (materiālu, instrumentu un komplektu) pakošanu, sterilizēšanu, ekspedīciju;
Piedāvājam:
stabilu atalgojumu;
sociālās garantijas;
atsaucīgus kolēģus;
atlaides ārstniecības pakalpojumiem.
Curriculum Vitae (CV) ar norādi ,,Sterilizācijas tehniskais darbinieks”, lūdzam sūtīt uz e-pastu: personals@aslimnica.lv vai aizpildiet pieteikumu www.aslimnica.lv mājas lapas sadaļa vakances. Adrese: Hipokrāta ielā 2, Rīgā LV-1038, fakss: 67042791. Tālr. uzziņām: 67042800.
Profesija: Tehniķis
Izglītība: Vidējā
Nosaukums: SIA RAKUS
Darba grafiks: Darbadienas
Darba laiks: 8-16
Valodu zināšana
Latviešu
Krievu
Reģions:
Riga,Mežciems

Tālrunis:

E-pasts:
Datums / laiks: 13.05.2016 11:06