Pieejamas vairākas jaunas darbavietas noliktavu darbiniekiem Rīgā un Rīgas rajonā. Pietiekties, zvanot 20007659 vai aizildot pieteikuma anketu šiet: https://agence.teamtailor.com/jobs/911018-noliktavu-darbinieks-riga-rigas-rajona/applications/new?_ga=2.133080134.930609329.1595506137-667399037.1595506137 />
Piedāvājam:
pirmreizējās obligātās veselības pārbaudes izmaksu segšanu;
uzņēmuma organizētas apmācības uzsākot darbu;
oficiālu atalgojumu ar visām sociālajām garantijām;
darbiniekiem, kuri nedzīvo Rīgas rajonā, nodrošinām dienesta viesnīcu un sedzam ceļa izdevumus;
apmaksātu atvaļinājumu, divas reizes gadā;
turpmākās izaugsmes iespējas uzņēmumā, līdz ar jaunu vakanču atvēršanos;
atalgojumu, pēc nodokļiem, sākot no 30,00 EUR dienā + piemaksas.
Pienākumi:
noliktavas preču izvietošana tām atbilstošajās zonās;
kravas konteineru izkraušana;
kontrolēt preču kvalitāti;
darbs ar skeneri un darba telefonu.
Prasības:
spēja veikt fiziski aktīvu darbu;
augsta atbildības sajūta par sev uzticētajiem uzdevumiem un to izpildi;
bez kaitīgiem ieradumiem.
Profesija: Palīgstrādnieks
Izglītība: Pamat
Nosaukums: Darbs noliktavas darbiniekiem
Darba grafiks: Maiņās
Darba laiks: 8-19
Reģions:
Preiļu nov.,Preiļu pilsēta

Tālrunis:

E-pasts:
Datums / laiks: 23.07.2020 15:18