IRVE, Latvijas lielākā veļas mazgātava un apģērbu tīrītava ar vairāk kā 20 gadu pieredzi aicina darbā kvalificētu šuvēju ar pieredzi dažādu apģērbu šūšanā.

Pienākumi:
• Šūto izstrādājumu izgatavošana pilna procesa apjomā vai atsevišķu šūšanas operāciju izpilde atbilstošā kvalitātē un termiņā, ievērojot tehniskos noteikumus.
• Darbs Rīgā, Satekles ielā 5/7 uz pilnu slodzi darba dienās 8:00 – 16:30

Prasības:
• Šuvējas kvalifikācija un pieredze dažādu apģērbu šūšanā
• Spēja ātri mācīties un apgūt jaunas lietas
• Precizitāte un augsta atbildības sajūta

Piedāvājam:

• Darbu ģimenes uzņēmumā ar 20 gadu nevainojamu pieredzi Latvijas tirgū
• Stabilu atalgojumu
• Labus darba apstākļus
• Visas sociālās garantijas
• Atsaucīgus kolēģus un cieņas pilnu attieksmi par labi padarītu darbu

Ja vēlies būt patiešām vajadzīgs un novērtēts un zini, ko nozīmē gandarījums par godīgi un krietni padarītu darbu, gaidām tieši Tevi!
Profesija: Šuvējs
Izglītība: Vidējā-profesionālā
Valodu zināšana
Latviešu
Reģions:
Riga,Centrs

Tālrunis:

E-pasts:
Datums / laiks: 02.08.2016 18:30